درباره اخترشمال

چاپخانه اخترشمال توسط شادوران سید باقر کروبی در تبریز تاسیس شد. هدف از تاسیس چاپخانه، چاپ روزنامه اخترشمال بود که سابقه اش به سال 1306 می رسد. چاپخانه اخترشمال در سال 1328 توسط شادروان سید حسین کروبی در تهران آغاز به کار کرد.
دردهه 1340 با فراگیر شدن چاپ افست، این مجموعه نیز به دستگاه های افست مجهز گردید و کم کم به صنعت بسته بندی روی آورد. در سال 1359 مهندس سید رضا کروبی مدیریت چاپخانه را بر عهده گرفت. گسترش چاپخانه تا سال 1383 در همان محل ادامه یافت تا به محل فعلی در جاده مخصوص کرج انتقال یافت.

مجتمع چاپ و بسته بندی اخترشمال برندی با قریب به 70 سال قدمت و اعتبار است که در جهت تحقق آنچه تولیدکنندگان از بسته بندی به منظور خلق ارزش، تمایز، ارتقا جایگاه برند برای محصول خود متصورند میکوشد و خدمات کامل عملیات بسته بندی را برای مشتریان فراهم مینماید. ماموریت مجموعه تمرکز بر کیفیت و طراحی خلاقانه است تا بسته بندیهای مقرون به صرفه تولید نماید و همواره خدماتی بالاتر از سطح توقع مشتریان بر اساس انجام به موقع و با کیفیت بالا و با حفظ نیک نامی شرکت ارائه نماید. تلاش سازمان ایجاد انگیزه برای کارکنان با فراهم آوردن محیطی مبتنی بر آموزش و خلاقیت با استانداردهای اخلاقی بسیار بالاست. اخترشمال مشتری محور و پیشرو در بازار است و تلاش آن خلق ارزش برای ذینفعان همراه با رعایت مسائل اجتماعی و زیست محیطی است. تا بدینوسیله روابطی بلند مدت با مشتریان، کارکنان و گروه های اجتماعی بنا کند.

فهرست